post image

Wielkanocne „Spotkania ze smakiem” w Selgros Cash & Carry

Już po raz kolejny, w okresie przedświątecznym restauracje z całej Polski będą miały możliwość zaprezentowania i sprzedaży swoich produktów w halach Selgros Cash & Carry. W dniach od 8 do 13 kwietnia restauratorzy zaproszą klientów sieci na specjalne stoiska pełne kulinarnych przysmaków w ramach akcji „Spotkania ze smakiem”.

Selgros Cash & Carry ponownie oferuje swoim klientom – przedsiębiorcom z branży gastronomicznej -wsparcie marketingowe w postaci udostępnienia im przestrzeni handlowej w halach sieci.   Od 8 do 13 kwietnia  w strefie za kasami pojawią się specjalne stoiska wypełnione regionalnymi potrawami i przetworami. W trakcie przedświątecznych zakupów będzie można również zamówić catering na zbliżającą się Wielkanoc.
Do udziału w akcji zaproszono 26 lokali z całego kraju. W ofercie przeważają restauracje serwujące tradycyjne dania kuchni polskiej, jednak nie zabraknie też lokali specjalizujących się w kuchni regionalnej. Każdy znajdzie coś dla siebie – wielbiciele pierogów, wielkanocnego żurku, wyrobów garmażeryjnych, marynowanych ryb, a nawet ciast i azjatyckiego street-foodu.
Transgourmet i Selgros Cash & Carry są wszechstronnym partnerem i czołowym dostawcą produktów dla gastronomii. Ponadto od lat pomagają i wspierają swoich klientów z branży HoReCa poprzez szeroką ofertę rabatową dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego biznesu, wsparcie marketingowe oraz merytoryczne, a także praktyczne doradztwo.

-->