post image

Ryby i owoce morza ponownie w roli głównej w Instytucie Kulinarnym Transgourmet!

Podczas warsztatów dla naszych Klientów oprócz przekazania wiedzy na temat różnych gatunków ryb, sezonowości oraz technik przygotowywania potraw, opowiedzieliśmy też o najnowszych trendach. Na talerzach gościły m.in. ostryga z sosem mignonet, krewetki z makaronem ryżowym i dresingiem azjatyckim, sandacz z białymi szparagami i sosem holenderskim oraz dorsz ala muernier z młodą kapustą i koperkiem. Każde z tych dań stanowiło prawdziwe doświadczenie smakowe, które zachwyciło uczestników.

Dodatkowo, podczas szkolenia wszyscy mieli okazję zapoznać się z zasadami dobierania wina do posiłku, a także skosztować trunku, który doskonale komponował się z przygotowanymi daniami.

Dla uczestników przygotowaliśmy gadżety, które będą przyjemną pamiątką tej niezapomnianej kulinarnej przygody, oraz certyfikaty ukończenia kursu.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo najświeższe informacje o naszych wydarzeniach, a także zapowiedzi kolejnych szkoleń. Nie przegapcie okazji do rozwinięcia swoich umiejętności kulinarnych i odkrycia nowych smaków razem z Instytutem Kulinarnym Transgourmet!

-->