post image

Chefs en Or 2023 – wielki powrót międzynarodowego konkursu kulinarnego Transgourmet!

Jest rok 2020. Pandemia tworzy zupełnie nowy obraz branży gastronomicznej. Zamknięte restauracje, brak bezpośredniego kontaktu z Gośćmi, odwołane wydarzenia kulinarne. Ten czas na szczęście już dawno za nami, a wszelkie wartościowe inicjatywy mogą na nowo pisać swoje historie. Wielki powrót po pandemicznej przerwie zalicza w tym roku konkurs kulinarny organizowany przez Transgourmet –  Chefs en Or!

Historia Chefs en Or sięga 2004 roku. Pierwsze edycje konkursu Transgourmet były organizowane we Francji, a od 2014 r. wydarzenie to zyskało wymiar międzynarodowy stając się jednym z najważniejszych konkursów kulinarnych w Europie.

Po krótkiej przerwie konkurs wraca z pełnym impetem. Finał tegorocznej edycji odbędzie się 31 października w Instytucie Kulinarnym Transgourmet przy hali Selgros Warszawa-Piaseczno. O tytuł „Kucharza ze Złota” i atrakcyjne nagrody powalczą Szefowie Kuchni z państw, w których działa Transgourmet: Austrii, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Polski, Rumuni i Szwajcarii. To z pewnością jedno z najważniejszych i największych wydarzeń, które mamy zaszczyt współorganizować.

Szczegóły i lista ujawnionych dotychczas uczestników konkursu jest dostępna na stronie chefsenor.com. Na tej samej stronie 31 października będą transmitowane na żywo najciekawsze fragmenty konkursu oraz gali wręczenia nagród.  

Bądź na bieżąco!

-->